Cześć!

Nazywam się Kamil Łabieniec i od dwóch lat jestem zawodnikiem Wyścigowego Motocyklowego Pucharu Polski. Pochodzę z Jeleniej Góry i jestem zawodnikiem amatorem. Od dziecka marzyłem o startach w wyścigach motocyklowych, jednak dopiero od niedawna, po licznych wyrzeczeniach i ciężkim poszukiwaniu dodatkowego wsparcia mogę realizować swoje marzenie. Startuję w wyścigach motocyklowych.  Obecnie moim celem jest popularyzacja wyścigów motocykli małych pojemności, które są świetną propozycją do nauki sportowej jazdy motocyklem przed przejściem do wyższych klas.

Sezon 2018 to początek zupełnie nowego projektu, którego utworzenie było inspirowane  licznymi prośbami i pytaniami moich followersów, chcących rozpocząć swoją przygodę z torem wyścigowym o to, jak i gdzie mogą pojeździć motocyklem na torach. Dużo refleksji przyniosło mi także samo życie i sytuacje spotykane na co dzień, gdy młodzi motocykliści pędzą na sportowych motocyklach po ulicach naszych miast. Tak oto postanowiłem podjąć próbę stworzenia projektu, który możliwie dogłębnie naświetli każdemu motocykliście temat treningów i wyścigów motocyklowych na obiektach sportowych. Chciałbym przedstawić w nim nie tylko tematykę amatorskich wyścigów motocyklowych, treningów, wydarzeń sportowych, ale także przedstawić Wam organizatorów poszczególnych wydarzeń, podpowiedzieć jak zorganizować logistykę, gdzie zatrzymać się na noc planując wyjazd na tor, gdzie dobrze zjeść, a także co ciekawego można zwiedzić w pobliżu każdego odwiedzanego przez nas obiektu.

Zapraszam zatem do śledzenia mojego kanału na Youtube, fanpage’a na Facebooku i Instagramie oraz artykułów o wyścigach na łamach portalu Ścigacz.pl

Zapraszam do obejrzenia krótkiej zapowiedzi niektórych tematów, jakie będą pojawiać się na moim kanale Youtube.

Z góry bardzo przepraszam Was za liczne niedociągnięcia i całą listę błędów wszelakich. 😉 Dopiero zaczynam przygodę z YT, a projekt realizuję ze skromnego budżetu własnego, nagrywany kalkulatorem, bez osprzętu studyjnego itd.. Ponadto jest to mój pierwszy film tego typu na YT, pierwsze zdjęcia i pierwszy własnoręczny montaż 🙂 Dla mnie jest to już jednak mega zajawka.
Natomiast jeżeli moje materiały przypadną Wam do gustu i będziecie chcieli nadal mnie oglądać, to obiecuję inwestować w projekt, rozwijać się i uczyć wcale niełatwej sztuki vlogowania! 🙂

Hej!
Kamel#86

kamel86
klabieniec@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.