Zapraszam na zajęcia teoretyczne i praktyczne z techniki jazdy motocyklem poziom I (plac podstawowy), który kierowany jest dla osób rozpoczynających swoją przygodę z motocyklami i nieposiadające jeszcze prawa jazdy kat. A. Zajęcia indywidualne to znakomity sposób na pierwszy kontakt z motocyklem.

Boisz się kontaktu z motocyklem, ale chciałbyś zacząć swoją moto przygodę? Trening poziomu pierwszego jest właśnie dla Ciebie! Każde moje zajęcia indywidualne rozpoczynam od wywiadu, podczas którego dobiorę odpowiedni program nauczania, odpowiedni do potrzeb i umiejętności kursanta.

Poziom I obejmuje zagadnienia z trzech bloków tematycznych:

1. Człowiek:
– Umiejętność obserwacji i analizy sytuacji w ruchu drogowym

2. Maszyna:
– Budowa motocykla i jego parametry techniczne
– Przygotowanie motocykla do jazdy

3. Technika i taktyka:
– Pozycja na motocyklu
– Ruszanie
– Hamowanie
– Balans i równowaga

Jedno spotkanie trwa 3 godziny zegarowe. Aby efektywnie omówić wszystkie powyższe zagadnienia i przećwiczyć je w praktyce zazwyczaj wystarczy zaplanować ok 2-3 spotkań.

Oferta kierowana jest do osób z własnym motocyklem i posiadających kompletny strój motocyklowy. Uczymy się ubrani w kompletny strój motocyklowy, ponieważ tylko w takim stroju motocykliści powinni poruszać się na co dzień jeżdżąc na motocyklu. Nauka odpowiednich reakcji i odruchów także powinna być przyswajana w profesjonalnym stroju, który w pewnym stopniu ogranicza fizyczne możliwości ludzkiego organizmu.

Zajęcia prowadzę indywidualnie na placu zamkniętym.
Istnieje możliwość wynajęcia motocykla (opłata dodatkowa 100,00 zł.)
Terminy zajęć umawiane są indywidualnie.
Zajęcia prowadzę w Jeleniej Górze, ale możliwe są także zajęcia wyjazdowe po wcześniejszych ustaleniach.

Cena: 360,00 zł.

Kontakt:
tel. 796586606
e-mail: instruktor@kamelracing.pl

kamel86
klabieniec@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.